Розаважальний центра "Factoria"

ФАКТОРІЯ виконана у стилі стімпанк та має більше ніж 10 видів розваг під одним дахом.

ВИ МАЄТЕ ЗМОГУ:

Провести активно час за грою у Лазертаг. Лазертаг арена розрахована на комфортну гру до 15 чоловік, у ній є різнорівневі укриття, тунелі та форт. Сама гра лазертаг безконтактна та нагадує гру пейнтбол, однак при пострілі у лазертагу використовуються замість кульок з фарбами – лазерний промінь. На гравців одягають спеціальні жилети з датчиками, які фіксують попадання.

Новинка 2020 року «Мисливці за часом» або «FREEZE». Гра для тих, хто не любить зброю та його прототипи, але любить побігати. У даних іграх використовуються браслети Timetag, які закріплюються на руці. Сенсорні кнопки та невеликий екран допоможуть швидко розібратися з функціоналом ій отримати максимум насолоди від гри. Гра FREEZE – відмінно підходить для маленьких дітей, та й для дорослих вона буде також цікава, так як нагадає дитинство, коли у дворах грали у «Салочки».

Великий вибір популярних квестових ігор. У Факторії є 5 класичних квестів з живими акторами. Улюблені фільми та книга стануть для Вас реальністю. Спеціалізоване приміщення для квестів, електронний реквізит допоможе повністю зануритися у світ фантастики. А для тих, хто полюбляє незвичайні відчуття – квест «Хованки» з монстром.

Лазерний тир – віддушина для тих, хто віддає переваги точності стрільби. Лазерний промінь не має додаткових траєкторій та опорів, тому саме тут можна відточити свої навички або просто влаштувати вечір турніру з друзями.

Також, пропонуємо пройти майстер-клас. Факторія підібрала найпопулярніші, й у той же час, незвичайні майстер-класи у Сумах. Ви маете змогу спробувати щось новеньке для себе та просто отримати задоволення від процесу.

І як можна обійтися без лазерного лабіринту? Якщо Ви любите відкривати для себе нові горизонти або мрієте спробувати пройти лазерні тонета, як у шпигунських фільмах – у Вас тепер є така можливість.

У Факторії можна відзначити день народження у затишній банкетної зоні. Незабутні емоції та чудовий настрій Вам гарантовані!

Источник: https://factoria.in.ua/city-sumy/about_factoria

preloader