Магазини 09:00-20:00, Еко-маркет 07:00-22:00, КFC 09:00-21:00, Аптека 08:00-21:00, CRAZY LAND 10:00-21:00

Зустрічай оновлену програму «Вау Бонус» в Чудо Острів у ТРЦ “Київ”

23 Червня 2022

Ми любимо та цінуємо наших клієнтів та постійно працюємо над тим, щоб задовільнити побажання кожного з них. Нам дуже приємно бачити, як нові гості повертаються знов та стають постійними клієнтами.

Для того, щоб стати краще для вас, ми оновили нашу програму лояльності.

Приєднуйтесь, будьте з нами, та отримуйте:

 7% накопичення. Єдиний відсоток накопичення за придбання будь-якого неакційного товару.

⦁ можливість придбати будь-який неакційний товар лише за 1 грн, сплативши решту вартості бонусами.

⦁ святкова знижка 15% до Дня народження дитини на всі неакційні товари. Знижка імениннику діє тиждень до Дня народження, в день народження та тиждень після.

⦁ особисті пропозиції та підвищений бонус. Учасники програми матимуть можливість користуватися знижками та пропозиціями, які доступні тільки для них.

Як користуватись оновленою програмою лояльності ВАУ-бонус?

⦁ Зареєструйтесь в програмі. Назвіть необхідні особисті дані, та пройдіть процедуру веріфікації на касі або пройдіть реєстрацію на сайті або встановіть мобільний додаток «Чудо Острів»

⦁ Накопичуйте бонуси за покупки. 7% вартості кожної неакційної покупки у вигляді накопичення додаються на ваш бонусний рахунок

⦁ Використовуйте бонуси для придбання товарів в мережі Чудо Острів. Для нарахування бонусів назвіть касиру номер мобільного або надайте касиру свою бонусну картку або штрих-код з мобільного додатку чи з особистого кабінету на сайті.

Оновлена програма ВАУ-бонус, це Вигідно, Прозоро, Зручно!

Детальні умови програми ВАУ бонус за посиланням

preloader